14. květen 2018 dvomi

Dětský den zdraví s FN Plzeň

místno konání: ranč Šídlovák
datum konání: 19.05.2018 14:00 - 16:00


Fakultní nemocnice Plzeň, společně se skřítkem Zdravínkem, zve širokou veřejnost na Dětský den plný zdraví, zážitků a zábavy. Zážitková akce pro rodiny s dětmi se uskuteční v sobotu 19. května 2018 v rámci Evropského dne proti obezitě. Organizátoři by rádi touto aktivitou přispěli ke zvýšené informovanosti o narůstajícím problému dětské obezity, která se v současnosti stává  civilizační chorobou.

Dětský zdravý den začíná v sobotu 19. května ve 14 hodin na ranči Šídlovák, kde dobrovolníci centra TOTEM umožní účastníkům vyzkoušet si Nordic walking. Dále pokračuje pěší zdravou stezkou. Na dvou zastávkách budou připravené pohybové soutěže a známá klaunice Pepina naučí děti žonglovat a vyrábět balónková zvířata. Cíl zdravé stezky je  v Krašovská Aktivity centrum Plzeň, kde bude čekat skřítek Zdravínek s úkoly a ve třech prostorných  sálech jsou pro děti připravené oblíbené pohybové aktivity, jako jsou Jumping, Aikido, Parkour, Fly jóga, retro hry a mnoho dalších. Všichni účastníky budou moci ochutnat zdravé moučníky z kuchyně fakultní nemocnice (opravdu jsou dobré) a nutriční terapeuti rádi poradí ( a to nejen dětem), jak obezitě předcházet, či jak s ní bojovat.

Skřítek Zdravínek ukáže, co se za poslední dobu naučil,  zástupci firmy Lear Corporation mají pro děti připravené velké množství dárků a firma Globus nabídne zdravé odměny pro  účastníky pěší stezky. Pohodlí a skvělou atmosféru zajistí Krašovská Aktivity centrum Plzeň.


„… je to těžší, když jsi těžší …“ Neseďte doma a přijďte prožít prima odpoledne plné pohybu a zdraví v sobotu 19. května společně s Fakultní nemocnicí Plzeň.

ddz

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
VŘ -Asistent/Asistenka - Odborný asistent/asistentka Šiklův ústav patologie

UKLFP/…………………………………………. Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

16. leden 2019 1

Výběrová řízení
Výběrové řízení - Odborný asistent Ústavu tělovýchovného lékařství LFP UK

 Plzni dne 15. 1. 2019   Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje výběrové [...]

16. leden 2019 1

Ostatní
Vedoucí Ediční komise

S platností od 1. března 2017 byla do vedení Ediční komise jmenována doc. MUDr. Libuše Čeledová, [...]

23. únor 2017

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

JUNIORSKÁ UNIVERZITA

LF UK v Plzni

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém

zobrazit akce akademického roku