14. květen 2018 dvomi

Dětský den zdraví s FN Plzeň

místno konání: ranč Šídlovák
datum konání: 19.05.2018 14:00 - 16:00


Fakultní nemocnice Plzeň, společně se skřítkem Zdravínkem, zve širokou veřejnost na Dětský den plný zdraví, zážitků a zábavy. Zážitková akce pro rodiny s dětmi se uskuteční v sobotu 19. května 2018 v rámci Evropského dne proti obezitě. Organizátoři by rádi touto aktivitou přispěli ke zvýšené informovanosti o narůstajícím problému dětské obezity, která se v současnosti stává  civilizační chorobou.

Dětský zdravý den začíná v sobotu 19. května ve 14 hodin na ranči Šídlovák, kde dobrovolníci centra TOTEM umožní účastníkům vyzkoušet si Nordic walking. Dále pokračuje pěší zdravou stezkou. Na dvou zastávkách budou připravené pohybové soutěže a známá klaunice Pepina naučí děti žonglovat a vyrábět balónková zvířata. Cíl zdravé stezky je  v Krašovská Aktivity centrum Plzeň, kde bude čekat skřítek Zdravínek s úkoly a ve třech prostorných  sálech jsou pro děti připravené oblíbené pohybové aktivity, jako jsou Jumping, Aikido, Parkour, Fly jóga, retro hry a mnoho dalších. Všichni účastníky budou moci ochutnat zdravé moučníky z kuchyně fakultní nemocnice (opravdu jsou dobré) a nutriční terapeuti rádi poradí ( a to nejen dětem), jak obezitě předcházet, či jak s ní bojovat.

Skřítek Zdravínek ukáže, co se za poslední dobu naučil,  zástupci firmy Lear Corporation mají pro děti připravené velké množství dárků a firma Globus nabídne zdravé odměny pro  účastníky pěší stezky. Pohodlí a skvělou atmosféru zajistí Krašovská Aktivity centrum Plzeň.


„… je to těžší, když jsi těžší …“ Neseďte doma a přijďte prožít prima odpoledne plné pohybu a zdraví v sobotu 19. května společně s Fakultní nemocnicí Plzeň.

ddz

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
Výběrové řízení - Zástupce přednosty pro výchovnou a vědeckou činnost Kardiologické kliniky LFP UK

Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Plzni a Fakultní nemocnice Plzeň, vyhlašují výběrové [...]

14. srpen 2018 1

Výběrová řízení
Výběrové řízení - docent Kardiologické kliniky LF UK v Plzni

Děkan Lékařské fakulty v Plzni Univerzity Karlovy vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní [...]

14. srpen 2018 1

Výběrová řízení
Oznámení o výsledku výběrového řízení - přednosta Kardiologické kliniky FN Plzeň a LFP UK

Oznámení o výsledku výběrového řízení     Dne 19.7.2018 proběhlo výběrové řízení [...]

10. srpen 2018

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém