8. červen 2015 2816 kri

Medicamp 2015

Dne 6. května 2015 se na Ranči Šídlovák konal letos již 5. ročník dobročinného open air festivalu Medicamp. Veškerý výtěžek z akce jsme se rozhodli věnovat stejně jako v minulých letech Nadaci pro transplantace kostní dřeně.

Nebyl by to Medicamp, kdyby nespadlo aspoň pár dešťových kapek a tentokrát tomu obzvláště v dopoledních hodinách nebylo jinak. Letos nám ale štěstí přálo a festival jsme odstartovali v 15:00 v suchu. Jako první se nám představili kluci z kapely Amores Perros, kteří nám dokázali, že i se sádrou se to dá na podiu pořádně roztočit. Následovala kapela Yoko Phono, se kterými vystupuje dokonce jeden z našich spolužáků, což byl jistě jeden z mnoha důvodů, proč se pod podiem do rytmu pohupovala skupinka studentů převážně 4. ročníku.

Po prvních dvou vystoupeních jsme si dali krátkou pauzu a přivítali jsme mezi námi doc. MUDr. Samuela Vokurku, Ph.D., předsedu správní rady Nadace pro transplantace kostní dřeně, který se zhostil slova a poděkoval všem za podporu nadace.

Poté už jsme mohli pokračovat a jako třetí nám zahrála kapela Rambanbám a jak to už u ska-punk skupin bývá, rozjeli to ve velkém stylu. Než nastala chvíle vystoupení poslední kapely, byli vyhlášeni vítězové naší tomboly o hodnotné ceny, např. knihy, poukazy na Laser game či na motokáry. Na závěr vystoupili již známí a oblíbení Ocho Rios, kteří byli opět jednoduše skvělí. Taneční kreace všeho druhu a skoky některých návštěvníků z podia do davu jasně ukázalo, že na Medicampu mají všichni dobrou náladu a pro nudu zde není místo. Během celého odpoledne a večera si návštěvníci mohli pochutnat na grilovaném masu a dobrém pivu, které teklo proudem.

Rádi bychom uvedli, že konečný výtěžek z celé akce činil neuvěřitelných 38 266 Kč, což letošní ročník řadí mezi nejúspěšnější od jejího vzniku.

Tímto bychom rádi poděkovali naší fakultě, která akci podpořila, spolku Medicus Pilsensis za spolupráci, majiteli Ranče Šídlovák a všem dalším pomocníkům, bez kterých by jen stěží Medicamp byl tak úspěšný. Dále chceme poděkovat Vám všem, kteří jste se letošního ročníku zúčastnili, podpořili dobrou věc a bavili se až do konce. Doufáme, že nám zachováte přízeň i v budoucnu a společně se potkáme zase příští rok.

 

 

Za pořadatele s pozdravem – Kristýna Damovská

4. ročník všeobecného lékařství

Lékařské fakulty v Plzni

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
Výběrové řízení - Docent - CRLA

Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení [...]

20. listopad 2018 1

Výběrová řízení
Výběrové řízení - Odborný asistent (asistent) Psychiatrické kliniky LFP UK a FN v Plzni

V Plzni dne 13.11.2018 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení [...]

13. listopad 2018

Výběrová řízení
Výběrové řízení - Odborný asistent (asistent) – I. Interní kliniky LFP UK a FN v Plzni

V Plzni dne 13.11.2018 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení [...]

13. listopad 2018

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

JUNIORSKÁ UNIVERZITA

LF UK v Plzni

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém