13. prosinec 2016 2946 dvomi

Vánoční strom FN Plzeň

Přichází předvánoční čas a my se již čtvrtým rokem společně potkáváme u fakultního Vánočního stromu splněných přání. Vánoce by měly být především o rodinné pohodě a  setkání se s nejbližšími. A abychom se mohli všichni v pohodě potkávat, potřebujeme k tomu také to známé Zdraví. Právě proto, že už nyní víme, kteří lidé budou trávit Vánoce v nemocnici, rozsvěcujeme Vánoční strom splněných přání a společně s vámi se pokusíme přinést do nemocničních pokojů radost a veselí. 

Pokusme se letos zpříjemnit nejkrásnější svátky v roce dětem, které zaskočila dlouhodobá nemoc a nezapomínejme, prosím, na pacienty, kteří jsou dlouhodobě hospitalizovaní v naší nemocnici.  Představujeme  vám příběhy a přání 12 bojovníků  dětského hemato-onkologického oddělení, dále nabízíme možnost zakoupit dárek pro pracoviště, kde se léčí děti s úrazy či jinými závažnými chorobami a nezapomněli jsme ani na  oddělení, kde čas tráví senioři, kteří jsou v nemocnici delší čas a nemohou být se svými nejbližšími.

Chcete-li udělat někomu velkou  radost, klikněte na Vánoční strom splněných přání . Zde si můžete vybrat konkrétní vánoční dárek pro  či oddělení a dát všem naději, že Ježíšek nezapomněl ani na takové místo, jakým je nemocnice.Kliknutím na Vánoční strom splněných přání získáte potřebné informace k možnému zakoupení dárku. 
Předem děkujeme za to, že koupí dárků uděláte velkou radost lidem, kteří nemohou zažívat tu jedinečnou domácí vánoční rodinnou atmosféru jako vy. 

http://www.fnplzen.cz/strom_prani_2016

stromek

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
VŘ - Asistent/Asistentka Kliniky anesteziologie, resuscitace a IM

V Plzni dne: 20. 5. 2022 Č. j.: UKLFP/275660/2022   Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

20. květen 2022 1

Výběrová řízení
VŘ - A/OA Ústav farmakologie a toxikologie

V Plzni dne 20. 05. 2022 Č. j.: UKLFP/246745/2022   Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity [...]

20. květen 2022 1

Výběrová řízení
Informace o výsledku VŘ - A/OA Ústavu farmakologie a toxikologie

Č.j.: UKLFP/131405/2022-3     INFORMACE O VÝSLEDKU VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Dne 3. května 2022 [...]

20. květen 2022

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém