14. listopad 2017 747 dvomi

Plzeň čeká pátá hokejová bitva univerzit!

Tohle datum si zapište do kalendáře - 22. listopadu v 19:45 se na ledě plzeňské Home Monitoring Arény totiž rozehraje další ročník unikátního klání, ve kterém se proti sobě postaví hokejové týmy Západočeské univerzity a Lékařské fakulty v Plzni.

Tuto oblíbenou studentskou akci s názvem Bitva o Plzeň loni poprvé ovládl tým Lékařské fakulty, který tak přerušil hokejovou nadvládu Západočechů. Medici si poradili s týmem ZČU 4:2 a mohli tak slavit historicky první vítězství v tomto prestižním utkání.

„Loni jsme prokázali, že i z pozice outsidera umíme překvapit. Myslím, že i letos se nám podařilo sestavit kvalitní výběr, se kterým rozhodně nedáme ZČU nic zadarmo. Mají nám co vracet, moc se jim nelíbilo, že vloni přišli o titul, a tak očekávám velice napjaté a bojovné utkání, na které, doufám, dorazí zase skvělá kulisa,“ říká kapitán a zakladatel týmu mediků Filip Malota.

Diváci se letos znovu mohou těšit i na bohatý doprovodný program. „Rok od roku se snažíme celou akci zlepšovat. Letos se tak diváci mohou znovu těšit na to, že celé utkání bude doprovázet i program na audiovizuální kostce nad ledem a spousta soutěží. Uděláme všechno pro to, aby diváci odcházeli maximálně spokojení i přes to, že třeba jejich tým zrovna nevyhraje,“ říká Vilém Franěk, student Lékařské fakulty a jeden z pořadatelů akce.

Pro domluvení rozhovorů s trenérem, hráči, funkcionáři týmu či pro více informací piště na venovot@gmail.com – Věra Novotná, redaktor týmu Akademici Plzeň

Více informací na Facebookové události: https://www.facebook.com/events/1937933533197616/

01

02

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
Výsledek VŘ - Asistent VŠ - Farmakologie a toxikologie

  OZNÁMENÍ O VÝSLEDKU VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ     Dne 7. 9.2018 a 11.9.2018 proběhly pohovory [...]

14. září 2018 1

Výběrová řízení
Oznámení o výsledku výběrového řízení - přednosta Kardiologické kliniky FN Plzeň a LFP UK

Oznámení o výsledku výběrového řízení     Dne 19.7.2018 proběhlo výběrové řízení [...]

10. srpen 2018

Výběrová řízení
Oznámení o výsledku výběrového řízení - Odborný asistent Ústavu hygieny a preventivní medicíny

Oznámení o výsledku výběrového řízení Do výběrové řízení na pozici Odborný asistent [...]

3. srpen 2018

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém

zobrazit akce akademického roku