18. září 2015 3725 kri

České akademické hry v Olomouci 2015

7. – 12. 9. 2015

 

            Do Olomouce jsme za Lékařskou fakultu vyslali čtyři sportovní zástupce ve sportech : plavání, vodní sprint K1, stolní tenis, atletika (1500m). Myslím, že naše účast byla vic jak úspěšná. Kdy jsme přivezli 2 x zlato, 1x stříbro, 2 x bronz a jedenkrát po 5-tém, 6-tém a sedmém místě.

 

Nejúspěšnějším sportovcem byla Kateřina Iblová. Ta zhodnotila své vystoupení takto:

 "Poslední dva dny se v městské plavecké hale utkalo v bojích o medaile 88 plavců. Mnoho z nich se stále objevuje na předních evropských i světových plaveckých soutěžích a o konkurenci tu nebyla nouze.

První den jsem plavala dva oblíbené sprinty. 50m motýlkem, kde jsem dohmátla na 3.místě. Poté následovala jedna z mých hlavních tratí 50m znak, kde se povedlo z vody vylovit kov nejcennější, zlatý a tím také první mistrovský titul.

Druhý den hned prvním závodem byla další oblíbená trať 100m znak. S krásným časem se opět povedlo uspět a vylovit druhou zlatou medaili. Poslední závod byl sprint na 50m volným způsobem, kde jsem skončila na 6. místě."

 

Další medailistkou byla Klára Paďourová, která se v květnu na mistrovství České republiky ve sprintu na divoké vodě stala mistryní ČR. Té se povedlo v disciplíně „vodní sprint K1“ získat stříbro.

Neméně úspěšně si vedla Jana Schneiderová, která spolu s Anetou Sedloňovou z Metropolitní univerzity Praha vybojovala cenný bronz ve stolním tenisu pro LF v Plzni.

Posledním z našich zástupců byl Jan Štochl, který ač dlouhodobě sužován poraněním Achillovy šlachy, se nakonec rozhodl pro reprezentaci fakulty a svým sedmým místem a časem 4:13:89 na 1500m  rozhodně ostudu neudělal. 

 S Olomoucí jsme se tímto v barvách Lékařské fakulty v Plzni rozloučili a můžeme se těšit na další ročník her, které se budou konat v Pardubicích."

              

  Všem našim reprezentantům chci poděkovat za vzornou reprezentaci fakulty ;-)

               

                                                                                              Se sportovním pozdravem

 

                                                                                                          Martin Červený

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
Informace o výsledku VŘ - Asistent Psychiatrické kliniky

V Plzni dne 27. 5. 2022 Č.j.: UKLFP/137504/2022-5     INFROMACE O VÝSLEDKU VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ [...]

23. červen 2022

Výběrová řízení
VŘ Stomatologie- asistent

V Plzni dne 13.05.2022 UKLFP/277152/2022-1 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy [...]

13. květen 2022 1

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém