Pracovní příležitosti

Zdravotníka na letní dětský tábor

Inzerent:

Renata Stárková

Pozice:

zdravotník na letní dětský tábor


Požadujeme:

  • Koho potřebujeme – podmínky jsou určené zákonem, přesto po domluvě s vedením VLRZ můžeme přijmout i jiné zaměření:
  • studenta, který má ukončený 3. ročník všeobecného lékařství/zubního lékařství;
  • osobu, která má platný certifikát z kurzu první pomoci se zaměřením na zdravotnickou činnost při škole v přírodě nebo zotavovací akce (kurzy od ZDrSEM, Projekt Odyssea, Český červený kříž)
  • osobu, která je způsobilá vykonávat zdravotnické povolání lékaře, zubního lékaře, všeobecné sestry, porodní asistentky, zdravotnického záchranáře nebo zdravotnického asistenta.
  • I přesto, že jde o super dovolenou, je zapotřebí aspoň trošku svědomitosti a tolerance. Občas přijdou děti, které hledají výmluvu proč se neúčastnit nějakého programu, jindy přijdou s odřeninou nebo puchýřem, většinou pak s bolavou hlavou z důvodu nedodržování pitného režimu. Při hrách v lese se potýkáme s výronem kotníku, občas zlomený prst při míčových hrách. (: Málokdy se řeší vážnější problémy, ale i s tím je zapotřebí počítat. Jde o skvělou praxi, s kterou vám samozřejmě pomůžeme. Na tábory jezdím 7 let a rozhodně vás nenechám tápat.
  • Další podmínkou je potvrzení o zdravotní způsobilosti a čistý výpis z Rejstříku trestů.

Další informace:

Hledám zdravotníka na letní dětský tábor pořádaný příspěvkovou organizací Ministerstva obrany - Vojenská lázeňská a rekreační zařízení (https://www.volareza.cz/tabory/cz/letni-tabory). Tábor se koná v období od 1.7.2021 do 14.7.2021 ve Špindlerově Mlýně. Nejedná se o klasický tábor pod stanem/v chatkách, ale máme zajištěné ubytování v budově hotelu, který je převážně využíván jako vojenská zotavovna.

Účastníků je přibližně 45 ve věku 8-17 let. Program tábora, ubytování a stravování nám pořadatel zaplatí, současně se podepisuje dohoda o provedení práce, takže odejdete s nějakou finanční odměnou (cca 5.000 Kč).

Jezdíme v partě mladších lidí (od 19 do 27 let). Do letošního programu máme zařazené aktivity jako turistiku (Sněžka a Bílé Labe), výlety, bowling, míčové hry, adrenalinové aktivity (přemostění, lezecká síť, bungee houpačka), ale i hry v okolí našeho ubytování. Program je k vůli opatřením trošku omezený – budeme více v areálu a hrát nějaké hry.

Je to vlastně super odreagování v přírodě ve Špindlu.

Kontakt:

V případě, že budete mít zájem nebo další dotazy, neváhejte se mi ozvat na níže uvedených kontaktech:

773 117 175

starkova@akom.cz

na fb: Renata Stárková

Všechny nabídky

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
Ukončené VŘ Ústavu sport. medicíny

V Plzni dne 21.09.2021 Č.j.: UKLFP/379837/2021   ROZHODNUTÍ DĚKANA O VÝSLEDKU VÝBĚROVÉHO [...]

23. září 2021

Výběrová řízení
Informace o výsledku VŘ - Asistent Psychiatrické kliniky

Č.j.: UKLFP/329613/2021-6     INFORMACE O VÝSLEDKU VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ Dne 23. srpna 2021 [...]

17. září 2021

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém