Pracovní příležitosti

Lektor IT předmětu pro výuku v anglickém jazyce

Inzerent:

Lékařská fakulta v Plzni Univerzity Karlovy

Pozice:

Nabízíme:

  • Práci na Dohodu o provedení práce
  • Podporu stabilního týmu kolegů se zkušeností s výukou studentů
  • Přizpůsobení harmonogramu výuky možnostem lektora

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na úrovni umožňující výuku v anglickém jazyce
  • Znalost IT prostředí, velmi pokročilá znalost nástrojů MS office – Word, Excel
  • Výhodou praxe ve výuce

Další informace:

Co bude Vaším úkolem?
Výuka Ph.D. studentů anglického studijního programu
Obsah předmětu: Základy počítačové typografie, MS Word, MS Excel, MS Excel - popisná statistika, Rizika a nebezpečí při práci na Internetu
Rozsah výuky: 6 hodin prezenční výuky (Plzeň, Česká republika), vyhodnocení závěrečných testů a udělení zápočtů
Výuka je kombinována s již připraveným on-line kurzem v Moodle, kde se předpokládá aktivní elektronická komunikace se studenty
Předpokládaný počet studentů za semestr: 15
Termín výuky: letní semestr akademického roku (únor – květen), harmonogram je možné přizpůsobit možnostem lektora

Kontakt:

personalista@lfp.cuni.cz

Připojené soubory:
Všechny nabídky

Rychlé odkazy

Výběrová řízení
VŘ Stomatologie- asistent

V Plzni dne 13.05.2022 UKLFP/ZUB/2022-1 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje [...]

13. květen 2022

VŘ A/OA Ústavu histologie a embryologie LFP UK

V Plzni dne/ In Pilsen on:  1.3.2022 Reg. Nr. UKLFP/113603/2022-1 Děkan Lékařské fakulty v Plzni, [...]

1. březen 2022 1

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém