Pracovní příležitosti

Pro projekt Nechci kazy hledáme nové kolegy

Inzerent:

Česká stomatologická společnost s.r.o.

Pozice:

Lektor/ka nebo redaktor/ka projektu Nechci kazy


Další informace:

Pro projekt Nechci kazy, který se zabývá osvětou v péči o chrup a po covidové přestávce obnovuje svoje aktivity, hledáme nové kolegy z řad studentů stomatologie, a to hned na 2 různé části projektu. Ten se opět rozběhne na začátku příštího školního roku.

A koho hledáme?

LEKTOR/KA
Vracíme se ke konceptu osvěty a prevence v mateřských školkách a hledáme lektor/ky, kteří se chtějí naučit práci s dětmi. Co vás čeká: Pojedete do školky, zejména v Praze a okolí, a budete malé děti učit, jak si správně čistit zuby. 1 lekce pro jednu třídu trvá asi 45 minut a obvykle zvládneme za den všechny třídy jedné školky. Všechno vás naučíme a poskytneme vám pomůcky. Lekce navíc probíhají ve dvojicích, takže nikdy nebudete sami. Víc informací najdete tady www.nechcikazyskolka.cz.

REDAKTOR/KA
Chceme rozšiřovat obsah na webu nechcikazy.cz o další odborné články psané tak, aby je pochopi i běžný laik. Témata si dopředu dohodneme a články před zveřejněním projdou odbornou korekturou. Rozsah jednoho článku by měl odpovídat rozsahu stávajících textů na webu www.nechcikazy.cz.

Práce je na DPP/DPČ a dá se zvládnout i při studiu. Rozsah spolupráce stanovíme společně podle vašich možností a veškerou administrativu zajistíme za vás. Někomu bude víc vyhovovat práce s dětmi, někdo je spíš spisovatel a někomu půjde obojí.

Kontakt:

Napište nám na adresu katerina.hlinova@axiondental.cz a domluvíme se na podrobnostech. Domluvíme se na školení, které může probíhat prezenčně v ordinace MDDr. Lukáše Kaloše https://axiondentaldock.cz/ nebo pro studenty ze vzdálených lokalit připravíme i pár termínů online. Dohodneme se na vašich časových možnostech a a potvrdíme si ohodnocení, které je minimálně srovnatelné s jinými konkurenčními projekty.

Všechny nabídky

Rychlé odkazy

Konání státních zkoušek
2022/23 Konání státních zkoušek – magisterský program / State Examination - Master´s Study Programm

Termíny řádných termínů jsou zveřejňovány v SISu dle rozvrhu příslušné studijní skupiny. [...]

20. červenec 2022

Výběrová řízení
VŘ Asistent/Asistentka - Odborný asistent/Odborná asistentka Urologické kliniky LFP UK

Děkan Lékařské fakulty v Plzni, Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení [...]

20. červenec 2022 2

Důležité odkazy

UNIVERZITA KARLOVA

Oficiální stránky Univerzity Karlovy

WHOIS

Informační systém UK

STUDIJNÍ INFORMAČNÍ SYSTÉM

Studijní informační systém